Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Biblioteka i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

Koncert "Razem na Święta" - fotorelacja

Utworzono dnia 20.12.2021

 

W niedzielę 19 grudnia odbył się koncert "Razem na Święta" Wydarzenie to na stałe wpisało się w działalność piotrkowskiego domu kutlury, który był organizatorem koncertu. Zgodnie z zapowiedziami podczas ostatniego "Koncertu Wolności" w repertuarze świątecznym zaprezentował się lokalny zespół Infected.

Wczorajsze wydarzenie (19 grudnia) rozpoczęło się od wręczenia nagród za konkurs pt. "Stroik bożonarodzeniowy". Laureaci konkursu otrzymali świąteczne nagrody i dyplomy ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Pana Sławomira Boguckiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim Pana Arkadiusza Włodarskiego, Radną Powiatu Radziejowskiego Panią Alicję Wójcik oraz Klub Seniora "Złota Jesień". Zwycięzców udekorowali: Dyrektor Bibiblioteki i Ośrodka Kultury Pan Przemysław Wawrzyniak, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Arkadiusz Włodarski oraz Przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury Pan Włodzimierz Kubiak.

Zgodnie z ideą naszego konkursu, świąteczne stroiki bożonarodzeniowe zostały przekazane na sprzedaż, a dochód w kwocie 753,50 zł zasilił konto komitetu społecznego "Serce dla małego bezdomniaka", który zajmuje się bezdomnymi zwierzętami.

Po wręczeniu nagród przyszedł czas na prawdziwą muzyczną ucztę, którą przygotował zespół Infected. Mogliśmy posłuchać najbardziej znanych polskich oraz zagranicznych kolęd i pastorałek takich jak: Przybieżeli do Betlejem, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Cicha noc czy Mizerna cicha oraz wiele innych. Publiczność bardzo chętnie włączyła się do wspólnego kolędowania. Mogliśmy również posłuchać pięknej polskiej kolędy pt. Oj maluśki w wykonaniu przedstawicieli Rady Miejskiej. Na zakończenie tej świąteczno - muzycznej przygody zespół został nagrodzony brawami na stojąco, a Przewodniczący Rady Miejskiej w imieniu swoim i Burmistrza Miasta i Gminy złożył mieszkańcom życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożegonarodzenia.

Koncert poprowadziła Pani Anna Merder. Zespół Infected wystąpił w składzie: Weronika Serocka - śpiew, Kamila Sikorska - śpiew, skrzypce, Marcel Maniewski - śpiew, instr. klawiszowe, Przemysław Wawrzyniak - gitary, Piotr Redmerski - git. basowa, Bartosz Suliński - perkusja, Paweł Trawczyński - saksofony oraz Piotr Żurek - trąbka.

Dziękujemy Arkadiuszowi Jarońskiemu oraz Krzysztofowi Nejmanowi za realizację nagłośnienia oraz oświetlenia.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Do zobaczenia za rok! 

 

Galeria zdjęć

Utworzono dnia 20.12.2021, 14:19

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 30

W poprzednim tygodniu: 147

W tym miesiącu: 471

W poprzednim miesiącu: 1070

Wszystkich: 21169

Godziny otwarcia Biblioteki i Ośrodka Kultury:

BIBLIOTEKA
pn. - 7.30 - 15.30
wt. - 8.00 - 16.00
śr. - 9.00 - 17.00
czw. - 7.30 - 15.30
pt. - 9.00 - 17.00
sb. - nieczynne

OŚRODEK KULTURY
pn. - 7.30 - 15.30
wt. - 7.30 - 15.30 
śr. - 7.30 - 15.30 
czw. - 7.30 - 15.30 
pt. - 7.30 - 15.30 
sb. - wg harmonogramu zajęć i wydarzeń
nd. - wg harmonogramu wydarzeń

Programy - Projekty