SPRZĄTAMY DLA POLSKI.
Jak co roku, z racji Dnia Ziemi, kolejny już raz ruszyliśmy wysprzątać choć mały kawałek świata. Było nas ponad 30 osób z różnych instytucji. Do Biblioteki i Ośrodka Kultury, dołączyła młodzież z klasy VII a oraz Szkolne Koło Wolontariatu z Publicznej Szkoły Podstawowej w Piotrkowie Kujawski, z Panią Dominiką Masłowską na czele. Byli też wolontariusze z Koła Łowieckiego "Grzywacz" z Radziejowa oraz mieszkańcy naszego miasteczka jako ochotnicy. W naszej ekologicznej akcji, wsparł nas Urząd Miasta i Gminy, użyczając worki i rękawice oraz służąc transportem zebranych w trasie worków ze śmieciami. Oczyściliśmy z nieczystości teren, przemierzając ulice od szkoły w stronę Piotrkowa Poduchownego, okrążając cmentarz a kończąc na stadionie miejskim. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w tegoroczne sprzątanie świata. Wspaniale zintegrowaną grupą, miło i pożytecznie spędziliśmy kilka fajnych godzin.









